NASZ ZESPÓŁ

dr Jolanta Nalewaj-Nowak 

dietoonkolog

Pomysłodawca i założyciel Kliniki 100, wybitny dietoterapeuta i dietoonkolog.

czytaj więcej...

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wydział Zdrowia Publicznego – uzyskanie tytuł doktora na Wydziale Lekarskim, Katedra i Klinika ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Psychoterapeuta. Psychoonkolog. Kierownik merytoryczny studiów psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Od 2006 roku prowadzi własną praktykę z zakresu dietetyki. Promotorka racjonalnych diet. Od wielu lat pracująca z osobami z chorobami żywieniowo-zależnymi, metabolicznymi, nowotworowymi oraz pomagająca parom starającym się o potomstwo. Redaktorka wielu artykułów naukowych i publicystycznych. Obecnie związana z gazetą „Harmonia”. Prywatnie kobieta, która zaraża swoją pozytywną energią oraz wiarą w to, co robi.

 

prof. Andrzej Frydrychowski

prof. z. dr hab. med.

Urodził się 30 września 1947r. w Gdyni. Studia medyczne ukończył w 1973r. w Akademii Medycznej w Gdańsku

czytaj więcej...

(obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny) na wydziale lekarskim. Od 1973r. do 1 maja 2009r pracował nieprzerwanie w Katedrze i Zakładzie Fizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku. W tym okresie uzyskał specjalizacje z chirurgii ogólnej. Od czasów ukończenia studiów medycznych interesował się cały czas medycyną zintegrowaną, poszukują innych skutecznych metod leczenia niż te, które nauczył się na studiach. Ukończył wszystkie stopnie szkolenia z akupunktury u prof. Garnuszewskiego. W tym czasie powstał znany program diagnostyki i leczenia refleksoterapii zwany dr Andrew 2000. Jest autorem szeregu patentów i innowacji. W okresie pracy w Katedrze Fizjologii opracował jedyny na świecie system nieinwazyjnego monitorowania zmian wewnątrzczaszkowych, pozwalający wykryć i monitorować obrzęk mózgu, jak również badać zaburzenia homeostazy wewnątrzczaszkowej. Od 2010r. objął kierownictwo utworzonego przez niego  Zakładu Fizjologii Człowieka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Jego Zakład znalazł się w czołówce najlepszych Zakładów na Uczelni. W okresie swojej pracy opublikował ponad 150 prac naukowych. Uzyskał wszystkie możliwe tytuły naukowe od dr n. med. do tytułu profesora. Prywatnie jest człowiekiem bardzo aktywnym i pozytywnie „zakręconym”. Kocha swoją pracę i wyzwania, które są z nią związane. Pyta, poszukuje, uczy się… jest ciekawy świata. „Bo człowiek bez pasji, nudzi swoją duszę”.

dr Gana Ganchimeg

lekarz medycyny i specjalista medycyny wschodniej

Czytaj więcej

 

 

Magdalena Bigoszewska

Terapeutka oddechowa. 

Czytaj więcej

Jest terapeutką naturalnych metod uruchamiania zdrowia na poziomie fizycznym i psychicznym. Zajmuje się uruchomieniem procesów naprawczych w ciele i umyśle. Przyjazne warunki do zmiany tworzy z pomocą różnych metod holistycznych oraz mentalnego wglądu w siebie. W pracy grupowej i indywidualnej prowadzi: – ćwiczenia (PIR) ( ćwiczenia rozciągające oraz przeciwbólowe ) – ćwiczenia Feldenkreisa – świadomy relaks i wizualizację – zabiegi Bowena (dla niemowląt, dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży, w każdym problemie zdrowotnym – uzdrawianie rekonektywne – wsparcie w rozwoju – zrozumienie siebie poprzez poznanie nawykowych autodestrukcyjnych wzorców naszego umysłu oraz uwalnianie ich – prace z oddechem

Magdalena Jarosz

Coach medyczny.

Czytaj więcej